System InsERT GT to propozycja wrocławskiego Insertu do zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem. W jego skład wchodzi system sprzedaży Subiekt GT, Gestor GT- system zarządzania relacji z klientami, Rachmistrz GT - system obsługi księgi przychodów i rozchodów oraz podatku zryczałtowanego, Rewizor GT - program do prowadzenia pełnej księgowości, a także Gratyfikant GT - system kadrowo płacowy. Dodatkowymi, bezpłatnymi elementami wchodzącymi w skład systemu są: Kasiarz GT(dostarczany wraz z Subiektem GT moduł do obsługi urządzeń zewnętrznych) oraz mikroGratyfikant GT (dostarczany do Rachmistrza GT i Rewizora GT moduł do obsługi płacowej przedsiębiorstwa).

 

System   InsERT GT jest skonstruowany jako zintegrowany pakiet programów ściśle współpracujących ze sobą i pracujących na wspólnej bazie danych. Motorem bazy danych zastosowanym w systemie   InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej ograniczonej wersji SQL Server 2008 R2 Express Edition jest dostarczany wraz z systemem   InsERT GT.

 

System   InsERT GT to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Zastosowanie w nim rozwiązania techniczne i interfejsowe sprawią, że praca będzie przebiegała płynnie i bez problemów. Producent systemu, firma   InsERT S.A., wprowadził do systemu liczne ułatwienia, podpowiedzi oraz pomocne mechanizmy interfejsu użytkownika. Wielką wagę przyłożono do niezawodności systemu i wygody użytkownika.